آیا خزنده ها را برای بک لینک pbn مسدود کنیم ؟

آیا خزنده ها را برای بک پیوند pbn مسدود کنیم ؟
وب سایتهای متعددی پیدا خواهید کرد که می‌توانند خزنده هایی نظیر Majestic , Moz و Ahref را از خزیدن سایت بک لینک pbn خویش مسدود نمائید تا پیوندهای PBN شما در آن سایتها نمایان نشوند .

در دیدگاه نخستین , این یک چیز هوشمندانه به لحاظ می‌رسد – ولی اکنون خویش را در کفش های گوگل قرار دهید . آیا تارنما های معمولی به صورت یگانه این خزنده ها را مسدود می کنند؟ بک لینک pbn چه مدل سایتی این خزنده ها را مسدود می نماید – صرفا آنهایی که چیزی برای پنهان کردن دارند؟ جستن چنین تارنما هایی چقدر سهل وآسان است؟ جواب این است که‌این چیزهای بی اهمیت است .

چه بسا در حالتی که از robots . txt استعمال نمی‌کنید و این عمل را از روش . htaccess یا این که با استعمال از یک پلاگین وردپرس انجام می دهید , در شرایطی‌که Google واقعاً می خواست تمام وب سایت های PBN را پیدا نماید , تمام کاری که می بایست انجام دهید این بود که تارنما شما‌را با به کار گیری از نماینده کاربری گوناگون خزید . ( آن‌ها قبلاً این عمل را برای یافتن محتوای مخفی انجام می دهند )

در‌صورتی‌که PBN های خویش را به صدق تهیه نمایید , هیچ یک از داوران دستی کار کشته به دیدن پیوندی به سایت شما نیستند و می‌دانند که از وبسایت PBN است . وبسایت PBN بایستی مثل یک تارنما حقیقی و واقعی به لحاظ رسد و کار نماید . براین اساس , هیچ خزنده ای را مسدود نکنید . بک لینک pbn به رقبای خویش اذن دهید تمام بک لینکهایی که در اختیار شما است را ببینند . درصورتی که عمل خویش را صحیح انجام داده اید , آن ها نمی دانند کدام لینک و پیوند ها پیوندهای PBN میباشند .

از Cloudflare برای نهفته کردن IP خویش به کار گیری نکنید
بخش اعظمی از PBNers به کار گیری از Cloudflare را برای نقاب کردن IP حقیقی خویش استارت کردند . برهان این عمل این است که آن ها نمی خواستند با زحمت تهیه میزبانی غیروابسته برای هر وبسایت PBN رویا رویی نمایند . بک لینک pbn به این ترتیب راه‌حل معمولی – تمام PBN های خویش را روی یک نشانی IP ( یا این که Subnet ) تهیه و تنظیم نمایید و آن گاه از Cloudflare برای ماسک کردن IP های حقیقی استعمال نمایید .

متأسفانه , این شم نادرست امنیتی مجدد بر می‌شود تا بخش اعظمی از PBNers های تنبل را گاز بگیرد . Cloudflare به IP های حقیقی و واقعی نشت می نماید . در حقیقت , اینترنت سایتی به اسم CrimeFlare موجود است که می‌تواند IP حقیقی وواقعی تارنما شمارا به شما نشان دهد .  بک لینک pbn آن ها همینطور به شما این قابلیت و امکان را می دهند که کل مقر داده خویش را بارگیری فرمایید . من‌را اعتقادوباور نکنید – ادامه دهید و آن را بررسی کنید!

از به عبارتی اکانت Google Analytics یا این که Google Search Console به کارگیری نکنید
به کار گیری از به عبارتی اکانت Google برای هر کدام از وبسایت های PBN وسیع ترین و بارزترین ردپای مو جود در آن است . لطفا این عمل را نکنید . در‌صورتی‌که کاملاً بدین داده ها احتیاج دارید , بک لینک pbn بعداز هر تارنما یک اکانت Google منحصربه‌فرد ساخت نمائید و اطمینان نتایج فرمایید که صرفا با به کارگیری از آدرسهای IP مخصوص وارد این حسابها می‌شوید .

راهکار محتوا
نکته حائض اهمیت در زمینه‌ی نوشتن محتوا به عبارتی چیزی است که ما آن را فاکتور تازگی می نامیم . موتورهای کاوش وزن بیشتری به تارنما هایی می دهند که دائماً دارنده محتوای تازه می‌باشند . هیچ کس واقعاً نمی داند که یک دلیل نو بودن چه چیزی است – ولی اینجانب معتقدم که داشتن یک مقاله در ماه به میزان کافی عالی می‌تواند وبسایت ها را جدید نگه داراست . به یاد داشته باشید – اساسی است که محتوای کیفیت خوب با کیفیت باشد .
به گفته این , اینجانب در واقع پیشنهاد می‌کنم فوراً مطالب را ننویسید . بک لینک pbn گرایش به صرفه ترین جنبه PBN ( جدا از هزینه یک دامنه خوب منقضی شده ) محتوا است و براین اساس سنجیده است که قبلی از سپری کردن وقت و هزینه برای محتوا , بررسی نمایید که آیا دامنه منزه است یا این که خیر . زمانی دامنه و هاست دارید , توصیه میکنم یک تارنما با یک کاغذ محتوا در آن قرار دهید و فرآیند پایین را دنبال نمایید .

یک پنالتی : یک توشه : بعد از تولید یک وب سایت پیش فرض با یک کاغذ محتوا , تعدادی هفته حوصله فرمایید . در صورتیکه وب سایت در 2 هفته ایندکس نشده باشد , ممکن است دامنه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>