آنچه باید درباره پرکننده های چروک بدانید

پرکننده های چین و چروک تزریقی می توانند ظاهری جوانتر از کسری از هزینه های سنتی جابجایی به شما نشان دهند. بیشتر آنها توخالی ، خط و چین و چروک را در کمتر از 30 دقیقه با نتیجه هایی که می تواند از 4 ماه تا بیش از یک سال به طول انجامد ، پر می کنند.

پرکننده های چین و چروک تزریقی ، برخلاف تزریق بوتاکس که باعث شل شدن عضله زیر چین و چروک می شوند ، خط ، چین و یا ناحیه را با یکی از چندین ماده مختلف پر می کنند. در نتیجه ، نقاط مشکل تقریباً از بین می روند.

از پرکننده های چین و چروک نیز می توان به عنوان “حجم دهنده” استفاده کرد ، لک ها و بلند کردن گونه ها ، چانه ها ، فک ها و معابد. لب های نازک را پر می کند ، و دست های کوبنده را لرزاند تزریق فیلر برای رفع چین و چروک

درمان سریع و آسان است. اما همه پرکننده های چین و چروک روند نزولی دارند از جمله خطر واکنش آلرژیک و ایجاد برجستگی های ریز در زیر پوست. در برخی موارد ، این برآمدگی ها ممکن است دائمی باشد. و گاهی اوقات ، یک تغییر رنگ پوست مایل به قرمز معروف به اثر Tyndall اتفاق می افتد. تغییر رنگ می تواند برای چند ماه دوام داشته باشد ، اما درمان های مختلفی در دسترس است. در موارد بسیار نادر ، در صورت عدم استفاده صحیح از پرکننده های چین و چروک ، سلولهای پوستی ممکن است از بین بروند. همچنین مواردی از نابینایی ، زخم ناشی از ریزش پوست و فلج اعصاب گزارش شده است. به طور معمول ، پرکننده های چین و چروک که دوام بیشتری دارند ، احتمالاً عوارض جانبی ایجاد می کنند.

هر نوع چین و چروک مناسب برای هر نوع چین و چروک نیست. کمترین خطرات و بهترین نتیجه از استفاده صحیح از آن ناشی می شود. به همین دلیل شما باید فقط با آموزش های ویژه و مداوم ، پرکننده هایی را که توسط متخصص پوست یا جراح پلاستیک مجاز انجام می شود ، تزریق کنید.

در اینجا شکلی از پرکننده های چین و چروک موجود ارائه شده است. این شامل ترکیبات اساسی آنها ، نحوه کار آنها ، جوانب مثبت و منفی آنها و بهترین مناطق برای درمان است. پزشک شما می تواند به شما در انتخاب صحیح برای شما کمک کند.

پرکننده های چین و چروک اسید هیالورونیک
محبوب ترین دسته پرکننده های چروک اسید هیالورونیک است. هر نوع با روشی متفاوت با نتایج متفاوت کار می کند.

عوارض جانبی نادر است اما می تواند شامل قرمزی ، تورم و کبودی در محل تزریق باشد. پرکننده ممکن است به صورت برجستگی هایی در زیر پوست ظاهر شود. این مشکلی است که اغلب با گذشت زمان بهبود می یابد.